Bolnica Profesional u medijima

mr sci. med. dr Gordana Suvajac, medicinski direktor očne bolnice Profesional govori o laserskom skidanju dioptrije prilikom gostovanja u Grand magazinu, na televiziji Grand:

Članak mr sc. med. dr Gordane Suvajac, medicinskog direktora bolnice Profesional, o senilnoj degeneraciji žute mrlje u časopisu PharmaMedica

Tekst o implantaciji multifokalnih intraokularnih sočiva u očnoj bolnici ,,Profesional - dr Suvajac''  na Ekapija poslovnom portalu

Rešenje za one koji ne žele da nose naočare za čitanje

Profesor dr Branislav Đurović u magazinu ,,Poslovna žena’’ objašnjava šta je katarakta, kako se leči i kad je optimalno vreme za operaciju

- Za jasan vid bez bola - Sve što treba da znate o katarakti - Magazin  Poslovna Žena

- Oftalmolozi očne bolnice Profesional, medicinski direktor bolnice dr Gordana Suvajac i načelnik hirurgije profesor dr Branislav Đurović, su 30.1.2012. gostovali u zdravstvenoj tribini emisije "U središtu pažnje" Radio Beograda 1. U emisiji je bilo reči o laserskom skidanju dioptrije i ultrazvučnim operacijama katarakte. Snimak emisijie možete poslušati klikom na sledeći link:

- dr Gordana Suvajac u Jutarnjem programu Studija B govori o laserskom skidanju dioptrije - 7.11.2011.

- dr Gordana Suvajac u Jutarnjem programu Studija B govori o laserskom skidanju dioptrije - 1.11.2011.

- Članak u Večernjim novostima posvećen refraktivnoj hirurgiji

Laser pretiče naočare - Večernje Novosti

- Profesor dr Branislav Đurović govori o ultrazvučnim operacijama katarakte u razgovoru sa novinarkom Večernjih novosti

Vracaju-vid-za-deset-minuta

- Očna bolnica Profesional je uzela učešće u projektu Idealan Profil televizije B92.

- Prof. dr Branislav Đurović je gostovao u emisiji Jabuka na dan televizije B92 posvećenoj katarakti u svojstvu predsednika Udruženja hirurga katarakte Srbije.

Napomena : Video snimak zdravstvene ustanove koji se povremeno emituje u pozadini u toku emisije nije sniman u očnoj bolnici Profesional.