Godišnji kongres evropskog udruženja za hirurgiju katarakte i refraktivnu hirurgiju

Od 2. do 8. septembra 2010. u Parizu je održan zajednički godišnji kongres evropskog udruženja za hirurgiju katarakte i refraktivnu hirurgiju (ESCRS) i evropskog udruženja za bolesti mrežnjače (Euretina) uz prisustvo doktora očne bolnice Profesional.

Bolnicu Profesional su predstavljali medicinski direktor mr sci. med. dr Gordana Suvajac, šef hirurgije prof. dr Branislav Đurović i dr Vladimir Suvajac.

Skoro 9000 oftalmologa iz celog sveta je imalo priliku da se upozna sa najnovijim metodama dijagnostike i lečenja oftalmoloških bolesti u toku 17 simpozijuma, 700 usmenih izlaganja i velikom broju didaktičkih i wet lab kurseva.