Pet godina laserskog skidanja dioptrije u bolnici Profesional

Konstantnim velikim ulaganjima u najsavremeniju opremu za lasersko skidanje dioptrije kao i redovnim ulaganjima u stručnu edukaciju doktora, rezultati laserskog skidanja dioptrije u očnoj bolnici Profesional su na nivou najboljih svetskih klinika. U toku poslednjih 5 godina i 4000 obavljenih procedura, nije zabeležena ni jedan ozbiljna komplikacija, dok je učestalost lakših komplikacija manja od 1%.  Učestalost reintervencija, zbog delimičnog vraćanja dioptrije nakon laserskog skidanja dioptrije je 0.2%, što je rezultat kojim se malo klinika u zemlji i inostranstvu može pohvaliti.

Sve gore navedeno je ilustrovano činjenicom da bi 99.2% pacijenata koji su uklonili dioptriju u našoj ustanovi to isto preporučili i svojim prijateljima.