O Nama

O nama

Razvoj oftalmološkog sistema  Profesional počeo je 1994. godine kad je dr Gordana Suvajac, sadašnji medicinski direktor očne  bolnice Profesional otvorila prvu privatnu očnu ordinaciju pod nazivom  Optik Profesional  na Novom Beogradu.

Na stranama posvećenim očnoj bolnici Profesional možete se upoznati sa istorijatom naše ustanove, principima na kojima počiva i koji su omogućili da postane jedna od vodećih oftalmoloških kuća na ovim prostorima, kao i pročitati svedočanstva pacijenata koji su nam već ukazali svoje poverenje.

Sledeći informativni video prikazuje doktore očne bolnice ,,Profesional - dr Suvajac'', kako objašnjavaju dijagnostičke i terapijske procedure koje se obavljaju u našoj ustanovi.

U sledećem informativnom videu se možete upoznati sa savremenom dijagnostičkom i terapijskom opremom očne bolnice Profesional i procedurama koje se u njoj obavljaju.

.